Midea soojuspump sobib maitseka detailina ideaalselt sinu kodusesse interjööri.

Invertertehnoloogia tagab vajaliku küttevõimsuse ka kõige ekstreemsemate ilmastikutingimuste korral, nii tunned end soojalt ka külmal talvel. Madalamatel välistemperatuuridel tõstetakse kompressori sagedust ja ventilaatori kiirust, võimaldades nii suuremat küttevõimsust.

Väga vaikne ja ülimalt energiatõhus Mission Energiasääst. Soojuspump on varustatud iECO energiasäästu tehnoloogiaga, võimaldades piirata seadme lubatud tarbimist 25% või 50% võrra. Võite nautida mugavat jahedust, vähendades samal ajal oluliselt energiakulu juba 8 tunnise töötamise vältel. DC invertertehnoloogia – soojuspump Midea Mission II on vaiksem ja tõhusam, et tagada mugavus ning säästa energiat.

Topeltpuhastussüsteem ja filtrite puhastuse meeldetuletus – Midea soojuspumba topeltfiltrid kaitsevad kahjulike õhuosakeste eest, puhastades ruumiõhu viirustest, allergeenidest, tolmust ja bakteritest. Hõlbustab allergikute elu. Lisaks tuletab nutikas telefoni APP meelde kui tekib vajadus filtrite puhastamiseks.

Teemantdisainiga välisseade – Archimedese kruvi kujuline õhu väljalaskeava ja biooniline ventilaator vähendavad soojuspumba välisseadme tekitatud müra. T-kujuline kate tagab seadme sisemise osa stabiilse toimimise ja elektrisüsteemi vastupidavuse.

PCB juhitav põhjaküttekaabel – Seadme automaatikast juhitav põhjaküttekaabel töötab vaid siis, kui seda tegelikult vaja on, hoides ära jääst tingitud ventilaatori ja soojusvaheti kahjustused ning halvast soojusvahetusest tekkiva võimsuskao.

Pikem õhuvool – Paremaks ja ühtlasemaks soojuse jaotamiseks loodud siseseadme ventilaator ja õhuava disain võimaldab pikemat õhuvoolu.

Nädala taimer – Taimeriga saab lülitada seadet vajadust mööda sisse-välja ühe nädala jooksul. Vali sisse- ja väljalülitamise ajad.

Unerežiim tagab häirimatu puhkuse – Võimalik on valida erinevate unereziimide vahel, mis sobivad eakatele, lastele ja noortele. Nutitelefoni APP’st saab reguleerida isiklikku temperatuurikõverat, mis vastab kõige paremini teie personaalsetele vajadustele, tagades sellega hea une.

Lihtsustatud juhtpult – Juhtpuldi näidikut on suurendatud 27%, et teha selle jälgimine võimalikult lihtsaks.

Tootekood

MSMBDU-24HRFN8

Kütab kuni

140m2

Jahutab kuni

70m2

Efektiivsus

Kuni -25°C

Küttevõimsus nom/min/max kW

7,6/1,5/9,4

Jahutusvõimsus nom/min/max kW

7,0/2,1/8,44

Aastane kasutegur SCOP/SEER

4.0/7.2

Energiaklass kütmisel/jahutusel

A+/A++

Töövahemik kütmisel

-25°C kuni +30°C

Siseosa müratase dB(A)

21

Välisosa müratase dB(A)

58

Siseosa mõõdud (L x K x S) (mm)

1090 x 338 x 235

Väliosa mõõdud (L x K x S) (mm)

845 x 702 x 363

Siseosa kaal kg

13

Väliosa kaal kg

49,7

Õhuhulk, m3/h

1050

Külmaine

R32

Torustiku max pikkus (m)

50

Kompressor

Inverter

Garantii

2 aastat

Tootja

Midea

Sarnased Tooted